In Sink Erator Model 56

In Sink Erator model 56IN SINK ERATOR to pierwsza i największa firma na świecie, produkująca rozdrabniacze odpadków organicznych, działająca już od 1936 roku. Młynki tej firmy to niezawodne, długoletnie użytkowane elementy rozdrabniające ze stali szlachetnej oraz bezobsługowy, indukcyjny motor elektryczny przystosowany do ciężkich warunków pracy. Młynki tej firmy niezwykle łatwo się instaluje, łatwo usuwa się też okazjonalne blokady, a duża komora rozdrabniacza zapewnia dużą wydajność.

Młynek Model 56 firmy In Sink Erator w zupełności wystarczający do bezawaryjnej pracy w naszej kuchni przez wiele lat. Elementy rozdrabniające i komora ze stali nierdzewnej, tarcze ze stali galwanizowanej. Nie wymaga żadnej konserwacji, ani przeglądów technicznych. Niezawodny w działaniu przez wiele lat. Jest niezbędnym wyposażeniem każdej nowoczesnej kuchni. Można go zainstalować w każdym zlewozmywaku z odpływem 3,5 cala (90 mm). Wlot kanalizacji powinien znajdować się minimum 5 cm poniżej otworu wylotowego z rozdrabniacza.

Młynek możesz uruchomić za pomocą włącznika elektrycznego pod zlewozmywakiem lub możesz dokupić włącznik pneumatyczny, który jest montowany na blacie kuchennym. Dzięki niemu możesz uruchamiać młynek nawet mokra ręką. Podczas instalacji należy zaopatrzyć się w zwykły wyłącznik elektryczny (np. hermetyczny) i zainstalować w szafce zlewozmywaka. Jest to najtańszy i najbardziej niezawodny sposób montażu, stosowny na całym świecie.

Wszystkie części młynka wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, lub są odpowiednio galwanizowane. Pozostałe elementy wykonane są materiałów o specjalnej trwałości. Najnowsze osiągnięcia techniczne i technologiczne zastosowane w rozdrabniaczach, zapewniają wieloletnią bezawaryjną i bezobsługową eksploatację.
Model 56 posiada:
– pierścień rozdrabniającą ze stali, galwanizowanych,
– kułaki obrotowe ze stali nierdzewnej, obracające się 360°,
– tarczę obrotową, stalową, galwanizowaną,
– komorę rozdrabniającą, wykonaną ze specjalnego plastiku,
odpornego na uderzenia,
– samo smarujące się łożyska,
– 0,55 konny silnik indukcyjny typu Dura-Drive™, przystosowany do pracy w trudnych warunkach.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem lub bardziej szczegółowym opisem wraz z parametrami technicznymi zajrzyj na www.aglos.pl/młynek_model_56